tytul: Obu kandydatów na burmistrza Bogatyni smog i jakość powietrza nie interesuje!tytul: Lista pytań do kandydatów na Burmistrza Bogatynitytul: Wspieranie budynków wielorodzinnych i jednorodzinnychtytul: Minister Energii na dwa lata zawiesił walkę ze smogiemtytul: NIK krytykuje ustawę o elektromobilności. Nieskuteczna, bo zbyt restrykcyjna?tytul: Toksyczne podkłady kolejowe w sprzedaży – PAS wnosi do GIOŚ o kontrolętytul: Stanowisko PAS i DAS w sprawie rozporzadzenia ME dot. wymagan jakosciowych dla paliw stałych tytul:  Kopalnia Turów z koncernu PGE zaprzecza, że dokłada się do złego powietrza w Bogatyni

Pomiary jakości powietrza w Mietkowie (11.2018)

opublikowano 13 listopada 2018r.

Od 7 listopada br. wykonujemy pomiary jakości powietrza (w zakresie stężenia PM10) w Mietkowie, przy współpracy z Urzędem Gminy. Pomiarów dokonujemy za pomocą pyłomierza Krakowskiego Alarmu Smogowego, który został skalibrowany na Akademii Górniczo-Hutniczej.

 

 

Mietków

 

Pomiary wykonywane są w ramach projektu SMOG STOP – kampania edukacyjna dotycząca wymiany źródeł ciepła i termomodernizacji realizowanego przez Fundację EkoRozwoju dofinansowane ze środków Powiatu Wrocławskiego.

wyniki pomiarow powietrza - Mietkow


link terra